Reklameerting før dagens sending.
Publisert 9:31 4 mai, 2009
Idag er det duket for en ny runde i Radioresepsjonens relativt populære mandagspost, “Brennevinscupen”. Her er et ertebilde av spriten som skal ta opp kampen mot Havana Clubs brune rom. Den som klarer å gjette hvilken sprit vi skal teste er med i trekningen av et reisegavekort til hundretusen kroner, levert av Kilroy Travels, nordens største reisebyrå for ungdom. Neida.
I tillegg får du møte Jack Maurseth og vi skal ha Radioresepsjonens Fun Facts spalte. Send gjerne inn din fun fact til RR@nrk.no eller på SMS, kodeord resepsjon til 1987. Husk at det i tillegg til fact, skal være fun.
Vi høres klokka ti, hælle måne!
Tags: brennevinscup, Brun rom, Fun Facts, Havana Club, hælle måne, Jack Maurseth, Kilroy Travels, reisebyrå, reisegavekort, ungdom
Del "Reklameerting før dagens sending."
-
randipandi
-
Varetelling
-
http://www.sau.no Vincent Chase
-
http://elektronisk-post.neeeet Incognito
-
Morten – Leder i JubelFabrikken
-
http://www.sau.no Vincent Chase
-
Andreas
-
http://www.holmlia.vgs.no Helge Sagen
-
eros ramasottiu
-
Alex
-
Bømlo Tryne
-
Daniel Tarzan
-
tits.
-
Kveleren
-
Karl
-
Nimrod
-
Ingrid (it`s complicated)
-
Kveleren
-
Vilde
-
Andi.
-
quake
-
stian
-
salami
-
Ingrid (it`s complicated)
-
Morten – Leder i JubelFabrikken
-
Styggelig Hund
-
http://www.facebook.com/profile.php?id=621915159#/group.php?gid=40412649140 Palo
-
G.F.
-
AR
-
Ingrid (it`s complicated)
-
Xantia
-
randipandi


